KONST / Litografier / Litografier 9884011
nr 988 4011
Reinhold Ljunggren
(1920-2006), Sverige
Litografier, 2 st. Reinhold Ljunggren (1920-2006), numrerade och signerade, motivet: 23x31 + 26x39
Reinhold Ljunggren, född 1920 i Vittaryd, död 2006, svensk målare och grafiker.
Utrop:
800 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 19 oktober 2015
kl 18:31:10
800 kr
1.000 kr
1.200 kr
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
19 okt
Reinhold Ljunggren
Läs mer om Reinhold Ljunggren